h
London Office
Quick Contact
Image Alt

מיסוי ישראלי

מחלקת מיסוי ישראלי

מס הוא אחד הגורמים המשפעים ביותר של כל פעילות פיננסית, ולכן אנחנו מאמינים שיש להתייחס אליו כחלק מהתוכנית העסקית והכלכלית של פעילות הלקוח. תכנון נכון והיכרות עמוקה עם החוקים השונים של רשויות המס, מאפשרת לנו לבנות תשתית חשבונאית שמטרתה מינוף כלכלי, חיסכון בתשלומים והתעסקות מיותרת ומתישה מול הרשויות.

מחלקת המסים שלנו נותנת מענה ליחידים, מלכ"רים וחברות ישראליות. אנו בונים עבור כל לקוח תוכנית מיסוי מקיפה המכילה פתרונות יישומיים המותאמים לצורכיהם. צוות המחלקה מונה רואי חשבון מוסמכים בישראל, אנגליה וארה"ב, הבקיאים במערכות המס השונות ובעדכוניי המיסוי החדשים. בזכות ההיכרות העמוקה עם החוק והניסיון העשיר שצברנו, אנו מסייעים למאות לקוחות ליהנות מהמשך עשיית פורייה. כשהם מצוידים בתשתית מיסוי יציבה, המכילה פתרונות חכמים, שחוסכים להם בכסף ועוזרת להם למנף את הצלחתם.

בנוסף המחלקה מעניקה שירות היקפי, ללקוחות בעלי פעילות ישראלית ובינלאומית. לקוח שחייב בהגשת דוחות מס בישראל ובמוקד נוסף בעולם. ימצא במשרדנו מענה שלם המתייחס ל- 2 מערכות המס ושילובן. משרדנו מעניק את הפתרון הטוב ביותר למזעור נטל המס מהצד הישראלי והבינלאומי, והכל תחת קורת גג אחת. במובן זה משרדנו הוא בעל שירות ייחודי, אותה ישות מקצועית מגישה את שני דוחות המס של הלקוח. המומחים שלנו בקיאים בחוקי ומערכות המיסוי השונות. וביכולתם לתת התייחסות מקצועית לכל נגזרות המיסוי של הלקוח במוקדים השונים.  וכמובן לחסוך תשלומים מיותרים ולהימנע מתאונות מס.

מיסוי חברות

חברה הפועלת בישראל תמצא במחלקת המסים שלנו את כל השירותים הדרושים לתכנון פתרונות מס חכמים ולבניית תשתית נכונה להמשך פעילותה. מחלקת המסים שלנו עושה ככל שביכולתה להפחית את חבות המס של החברה. מלווה מייעצת ומדריכה את החברות בתהליכים שונים: השקעות, מקרקעין, מיזוגים, פיצולים, מו"פ ועוד. ובייצוג מול רשויות המס: מס הכנסה, מס ערך מוסף, ביטוח לאומי,  מיסוי מקרקעין וניכויים. ובנושאים נוספים כגון: פרה רולינג, דיוניי שומות, מס ועוד.

מיסוי יחידים

יחידים בעלי פעילות פיננסית בישראל ימצאו במחלקת המסיים שלנו מענה שלם למגוון פעילותם.

מיסוי היחיד – הגשת דוחות אישיים, הצהרות הון וגילוי מרצון. ליווי וייעוץ מול רשויות המס בגין שומות, לרבות תשלומים לביטוח לאומי והחזרים. וליווי שוטף של הלקוח בעסקאות של מכירה, הקצאה וכדומה.

הגשת דיווח לרשויות בישראל ללקוחות בעלי אזרחות/ תושבות כפולה בישראל ובמוקד נוסף בעולם. ובפרט בארה"ב, אנגליה וצרפת.

מיסוי קצבאות ופרישה – בדיקת השלכות המיסוי לרבות בחינת מועדי הפקדה ופרישה על קצבאות העובדים או בעלי השליטה ממעבידיהם. טיפול במשיכות /הפקדות חריגות מול רשויות המס, קבלת אישורים וקצבאות לעתיד.

תמריצים ואופציות לעובדים – ליווי ייעוץ ותכנון מסלולי אופציות שונות ליחידים במסגרת עבודתם.

 

שירותי המחלקה:

  • פרה רולינג וחוות דעת- תכנון מוקדם מול רשויות המס בישראל לגבי הגדרה מחדש של הסטטוס המיסוי של יחידים, חברות ותאגידים. התהליך מאפשר בחינת מהלכים עתידיים וקבלת החלטה מושכלת טרם השינוי. באופן זה אנחנו נמנעים ממיסוי יתר או התחייבות כלכלית משמעותית מיותרת בהמשך. התהליך כולל קבלת אישורים מרשויות המס במגוון רחב של נושאים: העברות נכסים, פדיון מניות, שינוי מבני של תאגידים, חברות או עמותות, הכולל בין היתר רכישות, מיזוגים פיצולים, וארגון מחדש.
  • דיוני שומה והסדרי מס – ליווי וייצוג הלקוח בדיונים מול משרדי השומה ונציבות מס הכנסה. לרבות הצגת נתוני הלקוח למפקחי מס הכנסה, מתן טיעונים לטובת הלקוח במסגרת אפשרויות החוק וסגירת השומות בהסכם
  • ביקורת ניכויים – ליווי וייצוג הלקוח בביקורות ניכויים במס הכנסה ובביטוח לאומי, טיפול מול הרשויות במס ערך מוסף שוטף וספציפי, לרבות טיפול וליווי הלקוח בשימועי עמידה בהוראות ניהול ספרים.
  • חבות מע"מ – ליווי וייצוג הלקוח מול הרשות בשאלות המע"מ המגוונות ומתן חוות דעת ופתרונות בסוגיות שונות ללקוחות ולמחלקות המשרד השונות.
  • מוסדות ציבור ועמותות- ליווי המוסדות ועמותה ולקבלת אישור זיכוי מס מתרומות לפי סעיף 46 לפקודה ולפי 61 לחוק מיסוי מקרקעין
  • חוקי עידוד והשקעות הון- ייעוץ בנוגע להטבות מס שונות ומציאת המסלול האידאלי ללקוח
  • השקעות ואחזקות בארץ או בחו"ל – תכנון מס היקפי בנושא מיזוגים, פיצולים רכישות, והעברת נכסים בחינה של שיטות הדיווח מסלולי ההטבות הרלוונטיים של חוקי העידוד.
  • מיסוי מקרקעין – מתן שירות כולל בהיבטי המיסוי של עסקות מקרקעין ובליווי תהליכי הרכישה או המכירה. לרבות: מס שבח, דוחות מיסוי מקרקעין, ליווי ותכנון מבנה מס אופטימלי וטיפול פרה-רולינג מול רשויות המס.
  • גילוי מרצון
  • הצהרות הון
Call Now Button