h
London Office
Quick Contact
Image Alt

מיסוי צרפתי – ישראלי

מיסוי צרפתי – ישראלי

מחלקת המיסוי הצרפתי נותנת מענה מקיף לכלל בעיות ואתגרי המיסוי של יחידים, משקיעים וחברות. המומחים שלנו מכירים לעומק את אמנת המס בין ישראל לצרפת ודואגים להתעדכן באופן שוטף בכל שינוי. ייחוד המחלקה הוא באינטגרציה של שני הצדדים, התייחסות ותכנון מס בצד הצרפתי והצד הישראלי יחד, כולל התפר שבניהם. מתוך היכרות עמוקה של חוקי המיסוי בשתי המדינות אנחנו מצליחים לבנות תשתית חשבונאית מקיפה המהווה קרקע פורייה להמשך צמיחת הפעילות הפיננסית של הלקוח בישראל ובצרפת. במובן זה משרדנו הוא בעל שירות ייחודי, אותה ישות מקצועית מגישה את שני דוחות המס של הלקוח. המומחים שלנו בקיאים בחוקי מערכות המיסוי בישראל ובצרפת וביכולתם לתת התייחסות מקצועית לכל נגזרות המיסוי של הלקוח. לתכנן תוכנית מס היקפית הממזערת את  נטל המס מהצד הישראלי והצרפתי, וחוסכת ללקוח תשלומים מיותרים ותאונות מס.

צוות המחלקה מסייע לעולים רבים בשלבי ומצבי עלייה שונים לתכנן את מבנה המס המתאים להם, מלווה ומכין אותם להשלכות הכלכליות של המעבר, ומכיר להם את המערכת החדשה שאליה נכנסו. כדי שיוכלו לעבור את תהליך בביטחון בהצלחה וללא עלויות מיותרות.

ישראלים שמעתיקים את מקום מגוריהם בעקבות הזדמנויות עבודה לצרפת. ימצאו במשרדנו את כל פתרונות המיסוי שהם צריכים. מומחי המחלקה בקיאים בבניית תכנית מיסוי למצבי רלוקיישן שלא רק מצליחה לחסוך ללקוח עלויות, היא גם מונעת התעסקות מיותרת עם הרשויות הבירוקרטיות ומעניקה רשת בטחון והבנה כלכלית לסיטואציה החדשה שלהם.

 

שירות ליחידים

מיסוי יחידים: עולים חדשים, תושבים חוזרים, תושבי חוץ, רילוקיישן

  • בניית תכנית מס מפורטת הכוללת הגשת דוחות לפי העדכונים האחרונים של החוק ושל אמנת המס בין ישראל לצרפת, לרבות הגשת גילוי מרצון (הגשות באיחור).
  • ליווי ייעוץ והדרכה של הלקוח בסוגיות של ניהול הנכסים והכספים והתנהלות מול הרשויות, שצצות עם המעמד החדש והחיים החדשים למקסום הזכויות וצמצום החובות.
  • תכנוני פרישה וחישוב קצבאות ביטוח לאומי
  • בדיקת זכאות לתכנית גילוי מרצון של הכנסות זרות והגשתה
  • עיזבון- מציאת פתרונות להפחתת המס במקרה של עיזבונות וירושות מצרפת. החשופים לכפל מס בשל שיטות המיסוי השונות בין ישראל וצרפת. תכנון מס להפחתת עלויות במקרה של טרום קבלת הירושה או אחריה.
  • גמלאים- בניית תכניות מס פרישה לעולים מצרפת שבחרו לעלות לישראל, התייחסות לתשלומי הפנסיה, ביטוח לאומי, ביטוח בריאות ועוד.

 

 שירות למשקיעים

צרפתים רבים בוחרים להשקיע בישראל, תכנון מוקדם של ההשקעה ובחינתה בהיבט המיסוי חשובה מאוד כדי להבין את סך היקפי העלויות. לצד ההזדמנות העסקית חשוב להביא בחשבון כבר בתחילת התהליך את חבות המס והחשיפה של המשקיע למיסים ישראלים וצרפתיים ולשאלות משפטיות שעלולות לצוץ. המומחים שלנו בעלי ידע וניסיון לבנות תכנית מס היקפית הלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים ומצמצמת למשקיע עלויות מיותרות.

  • מיסוי מקרקעין – מתן שירות כולל בהיבטי המיסוי של עסקות מקרקעין ובליווי תהליכי הרכישה או המכירה. לרבות: מס שבח, דוחות במסלולי ההטבות הרלוונטיים של חוקי העידוד.

 

שירות לחברות

ייעוץ לחברות

  • בניית תכנית מיסוי כוללת הלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים במדינת המקור ובמדינה החדשה כולל דיווח כפול לשני המוקדים לפי שיעורי מס ההכנסה המקומי והזר, ולפי כללי פיקוח על תאגידים זרים (CFC). ·
  • בדיקת חבות מס החברה מבחינת המיסוי הפדראלי והמיסוי המדיני ובדיקת הזכות לזיכויים שונים ·
  • טיפול ובדיקת מחירי העברה בין חברת האם לחברה החדשה. בניית תכנית מס ברורה כדי להימנע מסיבוכים עם רשויות המס ומפלילים. בהתאם ולפי כללי פיקוח על תאגידים זרים (CFC).

בשעה טובה, החלטת לפתוח סניף של החברה הישראלית בצרפת, או לחלופין לפתוח סניף של חברה צרפתית בארץ. מה עכשיו? פעילות עסקית במדינה חדשה יכולה להיות עסק מורכב, במיוחד מהאספקט המיסוי. כדי לצלוח את הדרך לעבר רווחים ותשואות יש לתכנן בקפידה את התכנון המיסוי ולקחת בחשבון גורמים משתנים ורבים. כגון חובת הדיווח במדינת האם ומדינת ישראל, מה הדין של מחירי העברה עבור החברה, וכיצד יש לנהוג בניכוי מס במקור לעניין זה, מה המשמעות של העסקת עובדים במדינה החדשה לרבות חשבות שכר והפרשות. המומחים שלנו מסייעים לכם בכל שלבי ההקמה התפעול של החברה, בונים עבורכם תשתית חשבונאית הוליסטית ונותנים מענה בכל מורכבות פיננסית שעולה.

Call Now Button